O kancelarii

Kancelaria Adwokacka adwokat Magdaleny Grabarczyk zajmuje się świadczeniem pomocy prawnej na rzecz osób fizycznych, podmiotów gospodarczych oraz jednostek organizacyjnych zarówno w postępowaniu sądowym, jak i w sprawach pozasądowych. Świadczona pomoc prawa obejmuje między innymi udzielanie porad prawnych, sporządzanie opinii prawnych, opiniowanie i sporządzanie umów, statutów, regulaminów, reprezentowanie Klientów przed sądami, organami ścigania, organami administracji publicznej a także organami egzekucyjnymi.

Pomoc prawna świadczona jest w zakresie prawa karnego, cywilnego, rodzinnego, gospodarczego i handlowego, administracyjnego oraz prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.

Kancelaria Adwokacka świadczy pomoc prawną Klientom z kraju i zagranicy. Siedziba Kancelarii znajduje się w Wodzisławiu Śląskim, jednakże jej działalność rozciąga się na obszar właściwości innych Sądów - Rybnik, Jastrzębie Zdrój, Racibórz, Żory, Gliwice, Katowice. Istnieje również możliwość prowadzenia spraw zawisłych przed Sądami na terenie całego kraju w zależności od indywidualnych potrzeb Klienta.

Z wyrazami szacunku,
adwokat Magdalena Grabarczyk

Kancelaria Adwokacka - Adwokat Magdalena Grabarczyk
Rybnik, ul. Powstańców Śląskich 1
Wodzisław Śląski, ul. Średnia 2

Kontakt telefoniczny: 691 920 908
Kontakt e-mail: biuro@adwokat-grabarczyk.pl
Wodzisław Śląski, Rybnik, Jastrzębie Zdrój, Racibórz, Żory, Gliwice